تبلیغات
N...A...R...U...T...O - بیوگرافی دیدارا
کلوپ ناروتویی ها!
N...A...R...U...T...O
جمعه 26 تیر 1394 :: نویسنده : Syo Chan
خب اومدم با بیوگرافی عشقم یعنی دیدارای جون مرگ شده!

شوخی نمیكنم! برین ادامه خودتون ببینین! نظر هم بدین! 

درضمن من كپی نكردم از سایت های خارجی ترجمه كردم!

.
.
.

دیدارا نابغه ای از دهکدۀ مخفی سنگ بود که پس از متواری شدن از دهکدش طی اتفاقاتی به سازمان آکاتسوکی پیوست.


بعد از گذشت مدتی دیدارا و همکارش برای دستگیری یک دُم، شوکاکو، عاظم مأموریت شدن. در زمانی که اونها وارد دهکدۀ مخفی شِن شدن دیدارا با کازِکاگه گارا شروع به مبارزه کرد. در حالی که دیدارا به آرامی در آسمان به دور از گارا بر روی پرندۀ درست شده از خاک رُس پرواز می کرد، گارا موفق شد به وسیله دیوار شنیش اون رو احاطه کنه. دیدارا خیلی سریع عکس العمل نشون داد ولی به اندازه ای سریع نبود تا از خُرد شدن دست چپش در تلۀ گارا جلوگیری کنه.
درسته که دیدارا زخمی شد ولی از دور کنار نرفت و شروع کرد به ایجاد بمب های متحرک به وسیلۀ خاک رُس. در طول نبرد دیدارا موفق به جمع آوری مقداری از شن های گارا و ترکیبش با قدرتمندترین بُمبش به نام C3 شد و گارا با بی دقتی نسبت به این مسئله اجازه داد تا شن هاش که با بمب دیدارا ترکیب شده بود نزدیکش بشن. دیدارا این بمب عظیم رو به سمت دهکده پرتاب می کنه و گارا مجبور می شه برای محافظت از مردمش و دهکدش دیوار محافظی بزرگ بسازه که بیشتر چاکراش رو از بین می برد. بعد از این اتفاق و زمانی که گارا ضعیف شده بود، دیدارا از این فرصت استفاده می کنه و با بمبهای جاسازی شده در شنهای گارا اون رو مجروح می کنه و شکست می ده. به این شکل گارا به دستان دیدارا و آکاتزوکی میوفته.
بعد از این دیدارا گارار رو به سمت کشور رودخانه جایی که آکاتزوکی بود می بره تا در اون مکان شوکاکو هیولای یک دُم رو از بدنش جدا کنن. وقتی که ناروتو و سایر هم تیمی هاش به محل می رسن گارا جونش رو از دست داده بود. بعد از اون دیدارا و شریکش، ساسوری به مبارزه با اونها پرداختن. ساسوری در محل اصلی ماند و دیدارا به همراه پرندۀ رُسی پروازکنان به همراه جنازۀ گارا ار محل دور شد، ناروتو و کاکاشی نیز به دنبال او روانه شدن و اونجا بود که کاکاشی جوتسوی دوربردش رو که به وسیله مانگِکیو شارینگان قادر به استفاده ازش بود به ما نشون داد.
کاکاشی توسط جوتسوش دست دیدارا رو در یک فضا و بُعد دیگه برد و از داخل منهدم کرد تا جایی که دیدارا دیگه نمی تونست از دستش برای استفاده از رُس استفاده کنه. ناروتو هم موفق به نابودی پرندۀ اون شد و دیدارا که خودش رو در گوشه ای پنهان کرد و پنهانی ناروتو رو که به جینچوریکی تبدیل شده بود نگاه می کرد و از قدرت زیاد اوون شگفت زده شده بود. دیدارای از خود راضی متوجه نشده بود که ناروتوی اصلی از پشت داره بش حمله می کنه. ناروتو با یک زربۀ مشت خُرد کننده توی صورتش اونو نقش زمین می کنه اما در آخر دیدارا موفق می شه به وسیله کاواریمی از اون مکان فرار کنه. بعد از فرار دیدارا ار دور دشمانش رو میپایید و شاهد این بود که ساکورا و چیو بعد از گشتن ساسوری به اونجا اومدن. دیدارا از این متعجب بود که چطور دوتا نینجای بی خاصیت تونستن همچون استاد هنرمندی رو از بین ببرن. دیدارا تصمیم به عقب نشینی گرفت ولی نوسط تیم گای شناسایی و متوقف شد. در اونجا بود که دیدارا این بار به وسیلۀ دهانش خاک رُی رو خورد و چاکراشو روی شکمش متمرکز کرد و با اون مادۀ منفجرۀ بسیار قدرتمندی ساخت. او طی یک اقدام انتحاری تصمیم گرفت خودش و اطرافیامش رو منفجر کنه ولی کاکاشی که زود متوجه این قضیه شده بود بار دیگه توسط جوتسوی چشمش در آخرین لحظه دیدارا رو به جای دیگه ای منتقل کرد
تیم کاکاشی که فکر میکرد همه چیز تمومه و دیدارا مُرده محل رو ترک کرد ولی در واقع دیدارا زنده بود و مجبور شده بود از آخرین راه حل باقی مونده استفاده کنه و اون هم درست کردن کسی شبیه خود به وسیله گل بود تا بتونه فرار کنه. اون به همه جا صفر کرد و دنبال دست گم شدش گشت، در نهایت دستشو توی انجمن زِتسو و پیش توبی پیدا کرد. اشتیاق و حرف های زیاد و گوشه کنایه های توبی اعصاب دیدارا رو به هم ریخته بود. به هر حال اون دستشو پس گرفت. مدتی نگذشته بود که توبی بطور رسنی وارد آکاتسوکی شد و به عن.ان همکار دیدارا مشغول فعالیت گردید. اون به همراه دیدارا روانۀ مأموریت دستگیری سَندبی لاکپُشت 4 دُم شد. اگرچه قرار بود توبی به تنهایی این کار رو انجام بده اما دیدارا بش کمک کرد تا بر 4 دُم غلبه کنه و در تمام مدت زخم زبانهای توبی رو تحمل می کرد.
ماموریت بعدی دیدارا ساسکه بود، کسی که اُروچیمارو رو از سر راه برداشته بود. در حالی که توبی کنار دیدارا بود، دیدارا شاهد این بود که ساسکه اول به توبی حمله کرد و اون هم که خیلی بی خیال و حواس پرت بود شمشیر از وسطش رد شد ولی معلوم نیست چطور زنده موند. اول از همه دیدارا با بمب های عنکبوتی شروع به براندازی ساسکه کرد ولی شاهد بود که ساسکه نسبت به خودش برتری داره. در حرکت بعدی از بمبهای انفجاری قوی تری استفاده کرد و خودش سوار بر اژدهای رُسی در آسمان، به کمک توبی مین های انفجاری زیادی رو در زمین به کار گذاشت. اما ساسکه به طرز هوشمندانه ای دیدارا رو توی تلۀ خودش انداخت و دیدارایی که به شدت عصبانی بود از قدرتمندترین حالت بمب خودش استفاده کرد و خودش رو به صورت یه غول عظیم الجثه شبیه سازی کرد تا توسط این غول که به میلیاردها بمب میکروسکُپی به صورت ذرات معلق در هوا در میومد و وارد بدن هر موجود زنده ای که در اطرافش بود می شد کاز ساسکه رو یک سره بکنه. این بمب های میکروسکپی از درون شروع به انفجار می کردن و تک تک سلول های موجود رو نابود می کردن تا به کل محو بشه و به نیستی تبدیل بشه. در حالی که دیدارا مشتاقانه لحظۀ نابودی ساسکه رو می دید یکهو ساسکه از پشت و با چیدوری دیدارا رو مورد حمله قرار داد و معلوم شد که تمام اینها یه گِنجوتسو بوده. دیدارا با دست خودش غوزک پای ساسکرو می گیری و در این لحظه شاهد داستانی می شیم که در اون متوجه می شیم دیدارا طی برخوردش با ایتاچی چشم چپش در برابر گِنجوتسو مقاوم شده.
دیدارا ساسکه ای رو که از پشت بش حمله کرده بود رو در بمب بدنی گرفتار کرد ولی ساسکه موفق شد با چیدوری در حالی که دیدارا اونو منفجر کرد آزاد بکنه و در حالی که دوباره دیدارا خوشحال بود که برنده شده ساسکه توسط نیروی عُنصری خودش که رعد و برق باشه و چشم شارینگانیش تمام بمبهای زمینی دیدارا رو خنثی کرده بود (با جوتسوی چیدوری ادغام شده با عنصر رعد و برق). در نخایت دیدارا فَن نهایی خودش رو نشون می ده و لباسش رو در میاره و دهنی روی سینش نمایان می شه. در حالی که مقدار خیلی زیادی رُس در اون دهان قرار می ده خودش رو به مادۀ منفجرۀ قدرتمندی تبدیل می کنه که انفجارش تا کیلومترهارو پوشش می ده. در حالی که دیدارا از توبی به خاطر این حرکت زیر زبونش عذر خواهی میکنه و جمله "هنر در انفجاره" رو می گه خودش رو منفجر می کنه، به امید این که ساسکه هم باش نابود بشه و خوشحال از دنیا میره اما از این بی خبره که ساسکه در آخرین لحظه فرار می کنه.

او در جنگ جهانی توسط کابوتو زنده شد و در ابتدا مقابل تسوچی کاگه قرار گرفت ولی فرار کرد و در جبهه ی جنگ توسط کانکورو اسیر شد.
نوع مطلب :
برچسب ها : ناروتوگرافی، بیوگرافی، دیدارا، اكاتسوكی، نابغه، جوون مرگ!،
لینک های مرتبط :

شنبه 28 اردیبهشت 1398 04:11 ب.ظ
pharmacy near me http://viagralim.us pharmacy near me !
Greetings! Very useful advice in this particular post! It is the little changes which will make the largest changes. Thanks a lot for sharing!
پنجشنبه 23 شهریور 1396 02:06 ب.ظ
Very shortly this web page will be famous amid all blog users,
due to it's good articles
دوشنبه 30 مرداد 1396 08:32 ق.ظ
Thanks for finally writing about >N...A...R...U...T...O - بیوگرافی دیدارا <Loved it!
دوشنبه 16 مرداد 1396 07:10 ب.ظ
Thank you for the good writeup. It in fact was a amusement account it.
Look advanced to more added agreeable from you! However, how can we
communicate?
جمعه 13 مرداد 1396 10:34 ب.ظ
I'm curious to find out what blog platform you are utilizing?
I'm having some small security issues with my latest site and I'd like to find
something more risk-free. Do you have any suggestions?
جمعه 13 مرداد 1396 12:03 ب.ظ
Thank you for every other great article. Where else could anyone get that type of
information in such a perfect approach of writing? I have a presentation subsequent week, and
I am at the search for such information.
چهارشنبه 23 فروردین 1396 06:20 ب.ظ
Howdy are using Wordpress for your site platform?
I'm new to the blog world but I'm trying to get started and set up my own. Do you need any html coding expertise
to make your own blog? Any help would be greatly appreciated!
جمعه 26 تیر 1394 01:31 ب.ظ
آپلود نامحدود فایل با لینک مستقیم و بدون تغییر نام فایل،عدم محدودیت پسوند،دارای پنل کاربری پیشرفته ( امکان رمز گذاری ، به اشتراک گذاری و ..)،مشاهده تعداد بار دانلود شده فایل و....
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


سلااااااااام...
خوش اومدین به این وب...
تلاش ما برای سر پا نگه داشتن این وبه...
برای همین نویسنده میخوام برای سر پا نگه داشتن این وب...
در كنارش خودمم كمك میكنم و هستم...
به این وب و انیمه احترام قائلم...
یادتون باشه كه این وب فقط و فقط برای طرفدارای این انیمه ی باحال و جذابه...
لطفا اول قوانین رو هم مطالعه كنین...
خب همین... امیدوارم اوقات خوبی رو توی این وب سپری كنین...


مدیر وبلاگ : Syo Chan
نویسندگان
صفحات جانبی
نظرسنجی
مدل موی ساسكه یا ناروتو؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

animenarutolovesasuke.mihanblog.com
یه وب عالی برایِ...
طرفداران ناروتویی!!!
هرجور بیوگرافی یا عکسی توش پیدا میشه...!!!
زود بکلیک تا واردشی